Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως (blog)

Συντονιστές: Anastasios68, Νίκος, johnge

Άβαταρ μέλους
Αναστάσιος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 5436
Εγγραφή: Παρ Αύγ 04, 2017 1:57 pm
Τοποθεσία: Νέα Μάκρη, Ηλιούπολη (για όσο θα σπουδάζω)

Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως (blog)

Δημοσίευσηαπό Αναστάσιος » Τρί Ιαν 23, 2018 4:19 pm

Το ιστολόγιο της ραδιοφωνικής εκπομπής "Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως" του Νώντα Σκοπετέα.
http://sotiriapsixis.blogspot.gr/?m=0#close


«Εγώ ειμί το φως του κόσμου ο ακολουθών εμοί ου μη περιπατήση εν τη σκοτία αλλ΄ έξει το φως της ζωής...»

Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 3027
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 11:29 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως (blog)

Δημοσίευσηαπό Μάνος » Τρί Ιαν 23, 2018 4:40 pm

Αναστάσιε, έχω παραθέσει τις εκπομπές του κ.Σκοπετέα. Το blog αν μη τι άλλο όχι, πιστεύω μπορούν να συγχωνευθούν τα θέματα. Εδώ είναι το θέμα.


Ἀπὸ τῶν πολλῶν μου ἁμαρτιῶν, ἀσθενεῖ τὸ σῶμα, ἀσθενεῖ μου καὶ ἡ ψυχή· (Άξιον εστίν)

Άβαταρ μέλους
Αναστάσιος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 5436
Εγγραφή: Παρ Αύγ 04, 2017 1:57 pm
Τοποθεσία: Νέα Μάκρη, Ηλιούπολη (για όσο θα σπουδάζω)

Re: Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως (blog)

Δημοσίευσηαπό Αναστάσιος » Τρί Ιαν 23, 2018 6:59 pm

Βέβαια Μάνο! Όμως σε αυτό το θέμα παραθέτω την URL του blog της εκπομπής έτσι ώστε κάποιος που π.χ δεν δει το δικό σου θέμα, να δει αυτό. Γι' αυτό λοιπόν προτείνω να παραμείνει το παρόν θέμα και εγώ εν καιρώ μπορεί να κάνω κάποιες δημοσιεύσεις και στο δικό σου.


«Εγώ ειμί το φως του κόσμου ο ακολουθών εμοί ου μη περιπατήση εν τη σκοτία αλλ΄ έξει το φως της ζωής...»

Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 3027
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 11:29 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως (blog)

Δημοσίευσηαπό Μάνος » Τρί Ιαν 23, 2018 7:26 pm

Ο μόνος λόγος, που το είπα είναι να μην έχουμε πολλά θέματα σκορπισμένα. Από την άλλη, άμα τα έχουμε διαχωρισμένα, μπορούμε να κάνουμε δημοσιεύσεις για το blog στο ένα θέμα, για τις εκπομπές στο άλλο.


Ἀπὸ τῶν πολλῶν μου ἁμαρτιῶν, ἀσθενεῖ τὸ σῶμα, ἀσθενεῖ μου καὶ ἡ ψυχή· (Άξιον εστίν)

Άβαταρ μέλους
Αναστάσιος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 5436
Εγγραφή: Παρ Αύγ 04, 2017 1:57 pm
Τοποθεσία: Νέα Μάκρη, Ηλιούπολη (για όσο θα σπουδάζω)

Re: Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως (blog)

Δημοσίευσηαπό Αναστάσιος » Τρί Ιαν 23, 2018 9:31 pm

Μάνος έγραψε:Ο μόνος λόγος, που το είπα είναι να μην έχουμε πολλά θέματα σκορπισμένα. Από την άλλη, άμα τα έχουμε διαχωρισμένα, μπορούμε να κάνουμε δημοσιεύσεις για το blog στο ένα θέμα, για τις εκπομπές στο άλλο.

Σωστά! Αν και σε αυτή την Δ. Συζήτηση δεν δημοσιεύουμε κείμενα από τις ιστοσελίδες που προτείνουμε αλλά μόνο την διεύθυνση URL. Οπότε αν δεν σε πειράζει Μάνο, θα δημοσιεύω (αν βρω κάτι που να αξίζει και έχω χρόνο) κι εγώ στο δικό σου το θέμα κείμενα από το blog.


«Εγώ ειμί το φως του κόσμου ο ακολουθών εμοί ου μη περιπατήση εν τη σκοτία αλλ΄ έξει το φως της ζωής...»

Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 3027
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 30, 2017 11:29 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως (blog)

Δημοσίευσηαπό Μάνος » Τετ Ιαν 24, 2018 1:58 am

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση, γιατί ομολογουμένως μου διέφυγε εντελώς αυτό. Δεν έχουμε και το αλάθητο, όπως λες κι εσύ, δεν είμαστε ο πάπας :lol: και επίσης οι δημοσιεύσεις στα θέματα μου δεν φορολογούνται :lol:


Ἀπὸ τῶν πολλῶν μου ἁμαρτιῶν, ἀσθενεῖ τὸ σῶμα, ἀσθενεῖ μου καὶ ἡ ψυχή· (Άξιον εστίν)

Άβαταρ μέλους
Αναστάσιος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 5436
Εγγραφή: Παρ Αύγ 04, 2017 1:57 pm
Τοποθεσία: Νέα Μάκρη, Ηλιούπολη (για όσο θα σπουδάζω)

Re: Εν τω φωτί Σου οψόμεθα φως (blog)

Δημοσίευσηαπό Αναστάσιος » Τετ Ιαν 24, 2018 3:00 pm

Μάνος έγραψε:Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση, γιατί ομολογουμένως μου διέφυγε εντελώς αυτό. Δεν έχουμε και το αλάθητο, όπως λες κι εσύ, δεν είμαστε ο πάπας :lol: και επίσης οι δημοσιεύσεις στα θέματα μου δεν φορολογούνται :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Χαχα όντως!


«Εγώ ειμί το φως του κόσμου ο ακολουθών εμοί ου μη περιπατήση εν τη σκοτία αλλ΄ έξει το φως της ζωής...»


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 4 και 0 επισκέπτες

cron