Συνάντηση μέσα στο καλοκαίρι στη Βόρεια Ελλάδα

Συναντήσεις μελών του forum που προγραμματίζονται. Εντυπώσεις και φωτογραφίες από συναντήσεις μελών που έγιναν.

Συντονιστές: Anastasios68, Νίκος, johnge

Άβαταρ μέλους
nickzark
Δημοσιεύσεις: 969
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 02, 2012 1:19 pm
Τοποθεσία: Νικόλαος, θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση μέσα στο καλοκαίρι στη Βόρεια Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό nickzark » Κυρ Ιούλ 10, 2016 3:12 pm

Συμφωνω και εγω.Αν ειναι θεμα το μερος της συναντησης ας ορισουμε καποιο αλλο στην μεση


«Νικηφόρου Ὁσίου, τοῦ λεπροῦ τὰ παλαίσματα,καὶ τὴν ἐν ἀσκήσει ἀνδρείαν, κατεπλάγησαν Ἄγγελοι ὡς ἄλλος γὰρ Ἰὼβ τὰ ἀλγεινά, ὑπέμεινε δοξάζων τὸν Θεόν.... »

Πέτρος
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 19, 2015 9:32 am

Re: Συνάντηση μέσα στο καλοκαίρι στη Βόρεια Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό Πέτρος » Κυρ Ιούλ 10, 2016 3:21 pm

ΦΩΤΕΙΝΗ έγραψε:Υ.Γ. Κι αν είναι το πρόβλημα η απόσταση και η βενζίνη, εγώ θα πρότεινα την Παναγία Σουμελά, ώστε να μετριαστεί η απόσταση και να διευκολυνθούν τα αδέλφια μας από Κοζάνη!!!

Αν γίνει εκεί παρακαλώ να μην είναι σε περίοδο νηστείας γατί την τελευταία φορά που πήγα
παρήγγειλα κοκορέτσι αλλά μόλις είχε τελειώσει!!!



Άβαταρ μέλους
Φωτεινή
Δημοσιεύσεις: 2060
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 29, 2013 9:01 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συνάντηση μέσα στο καλοκαίρι στη Βόρεια Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό Φωτεινή » Κυρ Ιούλ 10, 2016 10:06 pm

Πέτρος έγραψε:
ΦΩΤΕΙΝΗ έγραψε:Υ.Γ. Κι αν είναι το πρόβλημα η απόσταση και η βενζίνη, εγώ θα πρότεινα την Παναγία Σουμελά, ώστε να μετριαστεί η απόσταση και να διευκολυνθούν τα αδέλφια μας από Κοζάνη!!!

Αν γίνει εκεί παρακαλώ να μην είναι σε περίοδο νηστείας γατί την τελευταία φορά που πήγα
παρήγγειλα κοκορέτσι αλλά μόλις είχε τελειώσει!!!


Γι' αυτό θα πρέπει να τους πείτε να σας κρατήσουν μερικές μερίδες!!! :?


Μη φοβάσαι, μόνο πίστευε.
Μάρκος ε' 36

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 6863
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2012 11:05 am
Τοποθεσία: Κοζάνη

Re: Συνάντηση μέσα στο καλοκαίρι στη Βόρεια Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Δευτ Ιούλ 11, 2016 3:04 pm

Κατ' αρχήν αισθάνομαι την ανάγκη να ζητήσω απ' όλους συγγνώμη, επειδή οι μέριμνες του βίου δε μου επέτρεψαν να υιοθετήσω την ανάγκη της συνάντησης, όπως έκανα παλιότερα, και να προωθήσω οργανωτικά την πραγματοποίησή της. Τα ίδια πάνω κάτω συμβαίνουν και με τον έτερο συντονιστή, τον Αχιλλέα, που αναλαμβάνει συνήθως τα διαδικαστικά των συναντήσεων.

Δύο λύσεις υπάρχουν. Ή κάποιοι από τα υπόλοιπα μέλη θα πρέπει ν' αναλάβουν το ρόλο του συντονιστή και να κανονίσουν ότι είναι αναγκαίο για να πραγματοποιηθεί η συνάντηση ή θα πρέπει να μας δώσετε (στον Αχιλλέα κι εμένα) λίγη πίστωση χρόνου για να μπορέσουμε ν' ασχοληθούμε με την οργάνωσή της.

Προτείνω ενθέρμως την πρώτη λύση και περιμένω τους εθελοντές που θ΄αναλάβουν να οργανώσουν τη συνάντηση.


Ο Θεός, ιλάσθητί μοι τώ αμαρτωλώ και ελέησόν με.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 8 και 0 επισκέπτες