Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Διαβάστε ποιοι είμαστε, τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ Ορθοδοξία και το χαιρετισμό των μελών.

Συντονιστές: Anastasios68, Νίκος, johnge

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 6863
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2012 11:05 am
Τοποθεσία: Κοζάνη

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Κυρ Μάιος 12, 2019 6:54 pm

Νίκος έγραψε:Ο Μάρκος ή Γεώργιος1998 ή Θεόδωρος22 ή Απόστολος0
ή Ηλίας ή Ανδρέας αποκλείστηκε οριστικά από το φόρουμ, γιατί διατηρούσε 6 προφίλ.


Στην ίδια κατηγορία εμπίπτει και το "Γεωργιος168 ". Έχω χάσει το λογαριασμό, 7 προφίλ μέχρι τώρα νομίζω. Ούτε στο facebook να ήταν!


Ο Θεός, ιλάσθητί μοι τώ αμαρτωλώ και ελέησόν με.

Άβαταρ μέλους
Αναστάσιος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 5436
Εγγραφή: Παρ Αύγ 04, 2017 1:57 pm
Τοποθεσία: Νέα Μάκρη, Ηλιούπολη (για όσο θα σπουδάζω)

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό Αναστάσιος » Κυρ Μάιος 12, 2019 10:21 pm

Αναστάσιος έγραψε:Προς τον "αγαπητό κύριο" πολυώνυμο (Ηλία, Θεόδωρο, Απόστολο, Μάρκο, Ανδρέα, Γεώργιο και εύχομαι όχι άλλον):

Δεν νομίζετε ότι ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ με αυτό που κάνετε;


«Εγώ ειμί το φως του κόσμου ο ακολουθών εμοί ου μη περιπατήση εν τη σκοτία αλλ΄ έξει το φως της ζωής...»

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 6863
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2012 11:05 am
Τοποθεσία: Κοζάνη

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Τετ Σεπ 04, 2019 11:45 pm

Νικόλαε <NikolaosArvanitidis> ο τρόπος γραφής και τα περίεργα στατιστικά κάτι μου θυμίζουν, έχω δίκιο;


Ο Θεός, ιλάσθητί μοι τώ αμαρτωλώ και ελέησόν με.

NikolaosArvanitidis

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό NikolaosArvanitidis » Πέμ Σεπ 05, 2019 6:41 pm

Νίκος έγραψε:Νικόλαε <NikolaosArvanitidis> ο τρόπος γραφής και τα περίεργα στατιστικά κάτι μου θυμίζουν, έχω δίκιο;

Αν ενοεις ότι είμαι παλαιοημερολογιτης όχι δεν είμαι. Τι έχει ο τρόπος γραφής μου και το ρωτάς αυτό;Και για ποιά στατιστικά μιλάς αφού εγώ δεν έδωσα στατιστικά για κάτι(εκτός από το ότι εξήγησα στην πιστη γιατί ο τρόπος σκέψης της έχει κάποια λάθη ως προς το διλημα που θέτει γιατί το πρόβλημα για έναν πιστό Ορθόδοξο στη χωρα μας δεν είναι να βρει έναν άλλο Χριστιανό αλλά έναν σωστό χριστιανό).



Άβαταρ μέλους
Νίκος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 6863
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2012 11:05 am
Τοποθεσία: Κοζάνη

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Παρ Σεπ 06, 2019 10:41 pm

NikolaosArvanitidis έγραψε:Αν ενοεις ότι είμαι παλαιοημερολογιτης όχι δεν είμαι. Τι έχει ο τρόπος γραφής μου και το ρωτάς αυτό;Και για ποιά στατιστικά μιλάς αφού εγώ δεν έδωσα στατιστικά για κάτι(εκτός από το ότι εξήγησα στην πιστη γιατί ο τρόπος σκέψης της έχει κάποια λάθη ως προς το διλημα που θέτει γιατί το πρόβλημα για έναν πιστό Ορθόδοξο στη χωρα μας δεν είναι να βρει έναν άλλο Χριστιανό αλλά έναν σωστό χριστιανό).


Είναι αλήθεια, ότι έχεις εμφανιστεί σ' αυτό το φόρουμ μέχρι τώρα με τουλάχιστον 7 ονόματα (Μάρκος ή Γεώργιος1998 ή Θεόδωρος22 ή Απόστολος0 ή Ηλίας ή Ανδρέας ή Γεωργιος168);

Δυστυχώς ο τρόπος γραφής σου και η περίεργη προτίμηση σου σε στατιστικά στοιχεία χωρίς πηγές φανερώνουν την ταυτότητά σου. Το ίδιο και τα email που δηλώνεις. Επειδή, όμως μπορεί να κάνω λάθος και όλα αυτά να είναι συμπτώσεις, σε ρωτάω ευθέως και σαν Χριστιανός είσαι υποχρεωμένος να μας πεις την αλήθεια. Έχεις καμιά σχέση με το πρόσωπο που χρησιμοποίησε όλα τα παραπάνω ονόματα χρήστη;


Ο Θεός, ιλάσθητί μοι τώ αμαρτωλώ και ελέησόν με.

NikolaosArvanitidis

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό NikolaosArvanitidis » Σάβ Σεπ 07, 2019 7:05 pm

Νίκος έγραψε:Είναι αλήθεια, ότι έχεις εμφανιστεί σ' αυτό το φόρουμ μέχρι τώρα με τουλάχιστον 7 ονόματα (Μάρκος ή Γεώργιος1998 ή Θεόδωρος22 ή Απόστολος0 ή Ηλίας ή Ανδρέας ή Γεωργιος168);

Δυστυχώς ο τρόπος γραφής σου και η περίεργη προτίμηση σου σε στατιστικά στοιχεία χωρίς πηγές φανερώνουν την ταυτότητά σου. Το ίδιο και τα email που δηλώνεις. Επειδή, όμως μπορεί να κάνω λάθος και όλα αυτά να είναι συμπτώσεις, σε ρωτάω ευθέως και σαν Χριστιανός είσαι υποχρεωμένος να μας πεις την αλήθεια. Έχεις καμιά σχέση με το πρόσωπο που χρησιμοποίησε όλα τα παραπάνω ονόματα χρήστη;

Τον φόρουμ αυτό το ανακάλυψα τον Ιούλιο. Επίσης δεν έχω πετύχει το διάστημα ππυ είμαι εδώ κανέναν από τους παραπάνω χρήστες που λες πως βρίσκονται εδώ μέσα. Πάντως αν κάποιος γράφει στο φόρουμ με.πολλαπλά ονόματα ο διαχειριστής λογικά μπορεί να βρεί το ip του και να τον μπλοκάρει. Εγώ πάντως δεν είμαι ούτε πολλαπλός λογαριασμός ούτε μη Ορθόδοξος. Οσο για τον τρόπο γραφής μου ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα υπάρχει. Αν ο διαχειριστής θέλει να γράφω διαφορετικά (πάντως δεν νομίζω να προσβάλει κανέναν ο τροπος γραφής μου) μπορώ να τον αλλάξω.



Άβαταρ μέλους
Νίκος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 6863
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2012 11:05 am
Τοποθεσία: Κοζάνη

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Σάβ Σεπ 07, 2019 11:43 pm

NikolaosArvanitidis έγραψε:Τον φόρουμ αυτό το ανακάλυψα τον Ιούλιο. Επίσης δεν έχω πετύχει το διάστημα ππυ είμαι εδώ κανέναν από τους παραπάνω χρήστες που λες πως βρίσκονται εδώ μέσα. Πάντως αν κάποιος γράφει στο φόρουμ με.πολλαπλά ονόματα ο διαχειριστής λογικά μπορεί να βρεί το ip του και να τον μπλοκάρει. Εγώ πάντως δεν είμαι ούτε πολλαπλός λογαριασμός ούτε μη Ορθόδοξος. Οσο για τον τρόπο γραφής μου ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι πρόβλημα υπάρχει. Αν ο διαχειριστής θέλει να γράφω διαφορετικά (πάντως δεν νομίζω να προσβάλει κανέναν ο τροπος γραφής μου) μπορώ να τον αλλάξω.


Η απάντησή σου είναι ασαφής και έμμεση. Προσωπικά δεν καλύφθηκα απ' αυτή. Διατηρώ όμως μια ελάχιστη αμφιβολία γι αυτό προς το παρόν μπορείς να παραμείνεις.

Αν πάντως είσαι το πρόσωπο που λέω, αργά η γρήγορα θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα σου, γι αυτό είναι προτιμότερο να φύγεις μόνος σου και να μην ταλαιπωρείς την παρέα και τον εαυτό σου με εικονικές συζητήσεις.


Ο Θεός, ιλάσθητί μοι τώ αμαρτωλώ και ελέησόν με.

NikolaosArvanitidis

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό NikolaosArvanitidis » Κυρ Σεπ 08, 2019 1:08 am

Νίκος έγραψε:Η απάντησή σου είναι ασαφής και έμμεση. Προσωπικά δεν καλύφθηκα απ' αυτή. Διατηρώ όμως μια ελάχιστη αμφιβολία γι αυτό προς το παρόν μπορείς να παραμείνεις.

Αν πάντως είσαι το πρόσωπο που λέω, αργά η γρήγορα θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα σου, γι αυτό είναι προτιμότερο να φύγεις μόνος σου και να μην ταλαιπωρείς την παρέα και τον εαυτό σου με εικονικές συζητήσεις.

Αν θεωρεί ο διαχειριστής ότι εχω κι άλλο λογαριασμό σε αυτό το φόρουμ δεν έχει παρά να ελέγξει το ip μου για να ξεκαθαρίσει και η θέση μου.Καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται. Δεν νομίζω ότι η απάντηση μου ήταν έμμεση. Ηταν άμεση και ήταν όχι δεν έχω πολλαπλό λογαριασμό σε αυτό το φόρουμ.Αν πάλι θεωρεί ότι ο τρόπος γραφής μου είναι ανάρμοστος και θέλει να τον αλλάξω ή να αποχωρήσω δεν έχει παρά να μου το πεί.



Άβαταρ μέλους
Νίκος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 6863
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2012 11:05 am
Τοποθεσία: Κοζάνη

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Κυρ Σεπ 08, 2019 3:06 pm

NikolaosArvanitidis έγραψε:Αν θεωρεί ο διαχειριστής ότι εχω κι άλλο λογαριασμό σε αυτό το φόρουμ δεν έχει παρά να ελέγξει το ip μου για να ξεκαθαρίσει και η θέση μου.Καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται. Δεν νομίζω ότι η απάντηση μου ήταν έμμεση. Ηταν άμεση και ήταν όχι δεν έχω πολλαπλό λογαριασμό σε αυτό το φόρουμ.Αν πάλι θεωρεί ότι ο τρόπος γραφής μου είναι ανάρμοστος και θέλει να τον αλλάξω ή να αποχωρήσω δεν έχει παρά να μου το πεί.


Να σου πω ποια απάντηση θα ήταν άμεση, η λέξη ΟΧΙ (δεν έχω καμιά σχέση με το πρόσωπο που αναφέρεις). Τα "δεν έχω πολλαπλό λογαριασμό" είναι στάχτη στα μάτια, γιατί βεβαίως δεν θα μπορούσες να έχεις, αφού όλους τους προηγούμενους τους απενεργοποιήσαμε ή τους διαγράψαμε. Ο τρόπος γραφής σου δεν είναι ανάρμοστος, είναι χαρακτηριστικός!

Τέλος πάντων. Η πορεία σου θα δείξει. Μακάρι να έχω άδικο.


Ο Θεός, ιλάσθητί μοι τώ αμαρτωλώ και ελέησόν με.

Άβαταρ μέλους
Νίκος
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 6863
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 27, 2012 11:05 am
Τοποθεσία: Κοζάνη

Re: Οδηγίες σχετικά με τη χρήση του φόρουμ

Δημοσίευσηαπό Νίκος » Τετ Σεπ 18, 2019 3:55 pm

Προσοχή στα άχρηστα quotes. Δεν χρειάζεται να απαντάται στον προηγούμενο με quote. Χρησιμοποιείστε το κουμπί "Δημοσίευση Απάντησης" ή το χώρο της "Γρήγορης απάντησης". Το quote χρησιμεύει για να απαντήσουμε σε κάποιον που είχε δημοσιεύσει πριν την τελευταία δημοσίευση ή να επισημάνουμε συγκεκριμένο σημείο κάποιας δημοσίευσης.


Ο Θεός, ιλάσθητί μοι τώ αμαρτωλώ και ελέησόν με.


Επιστροφή στο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: 2 και 0 επισκέπτες